Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

“Аз прегръщам Земята”

Учениците от училище СУ “Вапцаров” участваха в състезанието “Аз прегръщам Земята” организирано от сдружение “Научно-технически съюз с Дом на науката и техниката”. Мария Кустурова от 7б с ръководител – Мария Пенкова спечелиха 2-ро място. Аслан Трайков, Радослав Мирчев, Десислава Петкова и Красимир Минчев от ЦДО 6-7 клас с ръководител Весела Илиева бяха наградени със сертификати за участие

Оставете коментар